Lastet

Sapo gjeti mundësinë, Era Istrefi “u arratis” drejt një destinacioni të paditur dhe diçka po kurdis

Me lirimin e lëvizjes dhe hapjen e kufijve, këngëtarja Era Istrefi ka gjetur mundësinë të udhëtojë jashtë Shqipërisë drejt një destinacioni të cilin ende nuk e ka zbuluar.

Vetëm pak minuta më parë, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto nga avioni, ku shfaqet me look-un e ri me flokët bjond.“Duke shkuar diku”- janë fjalët e Erës krahas postimit, që na bënë të gjithëve kuriozë.